Par mums

Mēs plānojam, mēs zīmējam, mēs radām jaunas idejas un nepārtraukti tiecamies uz izcilību savos rezultātos. „Reģionālie projekti” ir progresīvs, atvērts, elastīgs, pieredzējis, prasmīgs un draudzīgs uzņēmums, kas māk rast ilgtspējīgus un pārdomātus resursu plānošanas risinājumus nākotnē īstenojamiem projektiem.

„Reģionālie projekti” misija ir darīt Latviju labāku. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar kvalitatīviem attīstības plānošanas dokumentiem, kuri izstrādāti ievērojot labākās pieejamās telpiskās plānošanas metodes un rīkus.

„Reģionālie projekti” vīzija ir ilgtspējīga plānošana. Mēs tiecamies uz tādu nākotni, kurā cilvēku darbība un lēmumi tiek balstīti uz ilgtspējīgas attīstības pamatprincipiem, un to būtība ir saprotama ikvienam.

Mūsu darba mērķis ir organizēt atvērtu plānošanas procesu, lai, izmantojot inovatīvas metodes un komandas radošumu, rastu kopsaucēju sabalansētas un attīstītas vides veidošanā.

Mūsu komanda

Mūsu speciālisti ir zinoši, darbīgi, ar augstu atbildības sajūtu un ar vēlmi sasniegt vienmēr labākos rezultātus, strādājot komandā un tā, lai mūsu klienti ar mums vēlētos sadarboties atkārtoti. Mēs jums piedāvāsim apskatīt jautājumus no dažādām perspektīvām, tādejādi nonākot pie jaunām attīstības vīzijām un interpretācijām.